15.7 C
London
Sunday, September 19, 2021

Soccer Fixtures | Sky Sports activities

Must read

- Advertisement -



Bognor Regis City


0

- Advertisement -


0


15:00



Haringey Borough




Bowers & Pitsea


0


0


15:00



East Thurrock United




Brightlingsea Regent


0


0


15:00



Leatherhead




Carshalton Athletic


0


0


15:00



Bishops Stortford




Cheshunt


0


0


15:00



Margate




Cray Wanderers


0


0


15:00



Worthing




Folkestone Invicta


0


0


15:00



Enfield City




Horsham


0


0


15:00



Merstham




Kingstonian


0


0


15:00



Hornchurch




Potters Bar City


0


0


15:00



Lewes




Wingate & Finchley


0


0


15:00



Corinthian Casuals




Vizela


0


0


15:30



Boavista




FC Porto


0


0


18:00



Arouca




FC Famalicao


0


0


20:30



Sporting Lisbon




Ashton Utd


0


0


15:00



Stafford Rangers




Basford United


0


0


15:00



Witton Albion




Buxton


0


0


15:00



Stalybridge




Gainsborough Trinity


0


0


15:00



Whitby City




Hyde


0


0


15:00



FC United of Manchester




Lancaster Metropolis


0


0


15:00



Mickleover Sports activities




Morpeth City


0


0


15:00



Atherton Collieries




Nantwich City


0


0


15:00



Bamber Bridge




Radcliffe


0


0


15:00



Scarborough Athletic




South Shields


0


0


15:00



Grantham




Warrington City


0


0


15:00



Matlock City




Tub Metropolis


0


0


15:00



Chelmsford




Braintree City


0


0


15:00



Dorking Wanderers




Harmony Rangers


0


0


15:00



Hampton & Richmond




Dulwich Hamlet


0


0


15:00



Dartford




Eastbourne Borough


0


0


15:00



Oxford Metropolis




Ebbsfleet United


0


0


15:00



Hemel Hempstead




Hungerford City


0


0


15:00



Tonbridge Angels




Maidstone Utd


0


0


15:00



Billericay City




Slough


0


0


15:00



Chippenham City




St Albans


0


0


15:00



Welling United




LKS Nieciecza


0


0


11:30



Cracovia




Lech Poznan


0


0


16:30



Pogon Szczecin




Gornik Zabrze


0


0


19:00



Piast Gliwice




Dorchester


0


0


15:00



Salisbury FC




Farnborough


0


0


15:00



Hendon




Gosport Borough


0


0


15:00



Chesham




Harrow Borough


0


0


15:00



Poole City




Hayes & Yeading


0


0


15:00



Taunton




Kings Langley


0


0


15:00



Yate




Merthyr City


0


0


15:00



Beaconsfield




Tiverton City


0


0


15:00



Walton Casuals




Truro Metropolis


0


0


15:00



Hartley Wintney




Weston-s-Mare


0


0


15:00



Metropolitan Police




Wimborne City


0


0


15:00



Swindon Supermarine




Charleroi


0


0


15:15



KFCO Beerschot-Wilrijk




Cercle Brugge KSV


0


0


17:30



Sint-Truidense VV




KAS Eupen


0


0


17:30



RFC Seraing




Union Saint-Gilloise


0


0


19:45



Commonplace Liege




Blyth Spartans


0


0


15:00



AFC Telford United




Boston United


0


0


15:00



Curzon Ashton




Chester FC


0


0


15:00



Gateshead




Chorley


0


0


15:00



Bradford P A




Darlington


0


0


15:00



Alfreton City




Guiseley


0


0


15:00



Gloucester




Hereford FC


0


0


15:00



AFC Fylde




Kettering City


0


0


15:00



Farsley




Leamington


0


0


15:00



Spennymoor City




Southport


0


0


15:00



Kidderminster Harriers




York Metropolis


0


0


15:00



Brackley City




Bala City FC


0


0


14:30



Cardiff Metropolitan College




Cefn Druids


0


0


14:30



Barry City




Flint City United


0


0


14:30



Aberystwyth City




Haverfordwest County


0


0


14:30



The New Saints FC




Penybont


0


0


17:15



Connah’s Quay Nomads




Honka


0


0


11:00



HIFK Helsinki




Ferencvaros


0


0


17:15



Debreceni Vasutas Sport Membership




MOL Vidi FC


0


0


19:30



MTK Budapest




Vicenza


0


0


17:00



Frosinone




Mjondalen


0


0


17:00



Lillestrom




Brann


0


0


19:00



Haugesund




Asteras Tripoli


P


P


17:30



PAOK Salonika




Atromitos Athens


P


P


17:30



Panetolikos




PAS Giannina


P


P


17:30



Panathinaikos




Cliftonville


0


0


15:00



Carrick Rangers




Dungannon Swifts


0


0


15:00



Glentoran




Linfield


0


0


15:00



Crusaders




Warrenpoint City


0


0


15:00



Ballymena United






Source link

More articles

- Advertisement -

Latest article