5.9 C
London
Tuesday, December 7, 2021

Soccer Fixtures | Sky Sports activities

Must read

- Advertisement -



Beaconsfield


0

- Advertisement -


0


15:00



Salisbury FC




Dorchester


0


0


15:00



Farnborough




Harrow Borough


0


0


15:00



Wimborne City




Hartley Wintney


0


0


15:00



Swindon Supermarine




Kings Langley


0


0


15:00



Merthyr City




Poole City


0


0


15:00



Hayes & Yeading




Tiverton City


0


0


15:00



Metropolitan Police




Truro Metropolis


0


0


15:00



Gosport Borough




Weston-s-Mare


0


0


15:00



Chesham




Yate


0


0


15:00



Walton Casuals




Santa Clara


0


0


15:30



FC Famalicao




Tondela


0


0


18:00



FC Porto




Sporting Lisbon


0


0


20:30



Moreirense




Alfreton City


0


0


15:00



Hereford FC




Blyth Spartans


0


0


15:00



Boston United




Darlington


0


0


15:00



Leamington




Farsley


0


0


15:00



AFC Fylde




Gateshead


P


P


15:00



Brackley City




Gloucester


0


0


15:00



AFC Telford United




Guiseley


0


0


15:00



Chorley




Kettering City


P


P


15:00



Southport




Kidderminster Harriers


0


0


15:00



Bradford P A




Spennymoor City


0


0


15:00



Curzon Ashton




York Metropolis


0


0


15:00



Chester FC




Bowers & Pitsea


0


0


15:00



Bognor Regis City




Cheshunt


0


0


15:00



Cray Wanderers




Corinthian Casuals


0


0


15:00



Hornchurch




East Thurrock United


0


0


15:00



Enfield City




Folkestone Invicta


0


0


15:00



Kingstonian




Haringey Borough


0


0


15:00



Carshalton Athletic




Horsham


0


0


15:00



Bishops Stortford




Leatherhead


0


0


15:00



Merstham




Margate


0


0


15:00



Brightlingsea Regent




Wingate & Finchley


0


0


15:00



Potters Bar City




Bamber Bridge


0


0


15:00



Ashton Utd




Basford United


0


0


15:00



Radcliffe




Gainsborough Trinity


0


0


15:00



Atherton Collieries




Grantham


0


0


15:00



Warrington City




Hyde


0


0


15:00



Scarborough Athletic




Lancaster Metropolis


0


0


15:00



Matlock City




Mickleover Sports activities


0


0


15:00



Stalybridge




Nantwich City


0


0


15:00



Morpeth City




South Shields


0


0


15:00



Buxton




Whitby City


0


0


15:00



Stafford Rangers




Witton Albion


0


0


15:00



FC United of Manchester




Cercle Brugge KSV


0


0


15:15



Customary Liege




KV Kortrijk


0


0


17:30



KV Oostende




Mechelen


0


0


17:30



Zulte-Waregem




KAS Eupen


0


0


19:45



Union Saint-Gilloise




Raków Czestochowa


0


0


11:30



LKS Nieciecza




Lechia Gdansk


0


0


14:00



Gornik Zabrze




Pogon Szczecin


0


0


16:30



Jagiellonia Bialystok




Wisla Krakow


0


0


19:00



Slask Wroclaw




Bala City FC


0


0


14:30



Barry City




Cardiff Metropolitan College


0


0


14:30



Connah’s Quay Nomads




Haverfordwest County


0


0


14:30



Cefn Druids




Newtown AFC


0


0


17:15



Caernarfon City




Bathtub Metropolis


0


0


15:00



St Albans




Billericay City


0


0


15:00



Tonbridge Angels




Braintree City


0


0


15:00



Dulwich Hamlet




Harmony Rangers


0


0


15:00



Hungerford City




Eastbourne Borough


0


0


15:00



Ebbsfleet United




Hampton & Richmond


0


0


15:00



Chippenham City




Havant and Waterlooville


0


0


15:00



Slough




Hemel Hempstead


0


0


15:00



Welling United




Maidstone Utd


0


0


15:00



Dorking Wanderers




Oxford Metropolis


0


0


15:00



Chelmsford




Benevento


0


0


13:00



Cosenza




Monza


0


0


13:00



Cittadella




Ternana U


0


0


13:00



Vicenza




Frosinone


0


0


15:15



Ascoli




Brescia


0


0


17:30



Cremonese




Djurgardens IF


0


0


14:00



Kalmar FF




Hacken


0


0


16:30



Halmstads BK




Apollon Smyrnis


0


0


17:00



PAS Giannina




Asteras Tripoli


0


0


18:30



Panathinaikos




IFK Mariehamn


0


0


15:00



KTP Kotka




KuPS Kuopio


0


0


15:00



HIFK Helsinki




Brann


0


0


00:00



Sandefjord




Lillestrom


0


0


00:00



Mjondalen




Molde


0


0


00:00



Bodo/Glimt




Odd Grenland


0


0


00:00



Stabaek




Stromsgodset


0


0


00:00



Kristiansund BK




Tromso


0


0


00:00



Haugesund




Valerenga


0


0


00:00



Rosenborg




Viking


0


0


00:00



Sarpsborg




Viking


0


0


15:00



Lillestrom






Source link

More articles

- Advertisement -

Latest article