13.1 C
London
Friday, September 17, 2021

Frank Lampard: Szef Chelsea żąda od siebie więcej, mimo rezerwowania miejsca w półfinale Pucharu Anglii | Wiadomości piłkarskie

Must read

Lampard: „Nie sądzę, żebyśmy grali tak źle w tym sezonie przez 45 minut. Graliśmy lepiej i przegrywaliśmy. Musieliśmy się wycofać z letargu i tak zrobiliśmy”.

Ostatnia aktualizacja: 28/06/20 22:56

0:32

Trener Chelsea, Frank Lampard, powiedział, że mógł dokonać więcej niż trzy zmiany w pierwszej połowie meczu 1: 0 z Leicesterem w Pucharze Anglii

Frank Lampard zażądał więcej od Chelsea, mimo że jego drużyna osiągnęła półfinały Pucharu Anglii z wygraną 1: 0 w Leicester.

Trzeci gol sezonu Rossa Barkleya w tym sezonie zdobył zwycięstwo Bluesa na King Power Stadium.

Jednak Lampard był niezadowolony z prezentacji swojej pierwszej połowy, dokonując potrójnej zmiany w meczu z Barkley, Cesarem Azpilicuetą i Mateo Kovaciciem.

Zmieniło to przebieg gry, gdy goście przejęli kontrolę nad przejściem, ale Lampard wie, że muszą być lepsi.

Ross Barkley świętuje strzelenie bramki dla Chelsea przeciwko Leicester

„Nie sądzę, żebyśmy grali tak źle w tym sezonie przez 45 minut” – powiedział. „Graliśmy w lepsze i przegrane gry.

„Mogłem stworzyć więcej lub więcej subwooferów. Musieliśmy wyciągnąć się z letargu i tak zrobiliśmy.

„Mieliśmy szczęście, że mieliśmy 0-0 w przerwie i musimy wyciągać wnioski z małych błędów w grze.

„Nie chcę być zbyt przygnębiony, ponieważ ważne jest, aby pokazać, że masz siłę, aby wygrać 1-0, gdy nie grasz dobrze. Wygląda na to, że krytykuję, ale jest pozytywny, ponieważ nie jest to dla nas normą. ”

Leicester, bez kontuzjowanego Jamesa Maddisona, walczył o to, aby Jamie Vardy grał.

Bramkarz Willy Caballero uratował Wilfreda Ndidiego, podczas gdy Jonny Evans rozejrzał się szeroko, gdy schodzili z pierwszej połowy. Ale Kasper Schmeichel musiał dobrze ocalić od Christian Pulisic po 30 minutach.

Barkley, Azpilicueta i Kovacic zastąpili Masona Mounta, Billy Gilmour i Reece James w przerwie i Chelsea natychmiast poprawiła się.

Tammy Abraham stracił gola na spalonym, zanim Barkley uderzył w 63 minucie, po dośrodkowaniu Williana.

Lampard: Barkley wielki gracz Chelsea

„Grałem z Rossem, a on jest świetnym chłopcem. Jego postawa od samego początku powraca na treningach – powiedział Lampard, który potwierdził, że Pulisic miał problem z łydkami.

„Niefortunnie było nie startować z Villą i od tego czasu wywarł wpływ na każdą grę, w którą grał.

„Czerpie korzyści. Mam dużo czasu dla Rossa, a on jest dla nas dużym graczem. ”

Rodgers pozostaje optymistą pomimo porażki

0:52
Brendan Rodgers, menedżer Leicester, był optymistyczny pomimo porażki ćwierćfinału Pucharu Anglii z Chelsea

Caglar Soyuncu zobaczył, że piłka odbija się od bramki, co jest najlepszą szansą Leicestera, ale Lisy muszą poczekać kolejny rok na szansę wygrania pierwszego Pucharu Anglii.

Zremisowali dwa otwierające mecze Premier League z restartem, ale pomimo wyeliminowania z Pucharu Anglii szef Brendan Rodgers pozostał optymistą.

„To było o wiele bardziej podobne do nas, jeśli chodzi o tempo, szybkość i nacisk. Wiemy, że możemy strzelać gole, ale w tych trzech pierwszych meczach po prostu nie byliśmy tak kliniczni ”- powiedział Rodgers, który przyznał, że Maddison będzie mieć wątpliwości co do środowej podróży do Evertonu z problemem stawu biodrowego.

Jamie Vardy wygląda na przygnębionego po porażce Leicestera z Chelsea

„Wyjście rozczarowujące, ale są pozytywne. Współczuję graczom, ponieważ uważam, że zasłużyli na coś więcej.

„Gracze utrzymali wiarę w siebie i po prostu nie mogliśmy dokonać przełomu. Było to bardziej podobne do nas i wyglądaliśmy na prawdziwe zagrożenie. To ostatnie podanie lub wysiłek nie przypadło nam do gustu.

„Musimy wykazać się większym przekonaniem, ale pokazaliśmy cały sezon, który możemy zdobyć. To przedstawienie, które da nam więcej pewności w przyszłości. ”

Półfinałowe losowanie Pucharu Anglii: Man Utd vs Chelsea, Arsenal vs Man City

Szef Arsenalu, Mikel Arteta, zmierzy się ze swoim starym klubem Manchester City w ostatnich czterech

Manchester United został wylosowany, by zmierzyć się z Chelsea w półfinałach Pucharu Anglii, z posiadaczami Arsenalu Manchester City.

Drużyna United Ole Gunnara Solskjaera gra w Chelsea Franka Lamparda w powtórce finału z 2018 roku, który wygrał blues.

Manchester City pokonał Newcastle, aby zorganizować ostatnie cztery spotkania z rekordowym 13-krotnym zwycięzcą Arsenalem.

Zarówno półfinały w weekend 18/19 lipca, jak i finał 1 sierpnia zaplanowano na stadionie Wembley za zamkniętymi drzwiami.

Zwycięzcy Super 6 back-to-back?

Nie przegap swojej szansy na wygranie 250 000 £ jackpot po raz szósty w tym sezonie w sobotę. Graj za darmo.