16.4 C
London
Monday, September 27, 2021

Inter Mediolan zostawił późno, by wygrać w Parmie – łapanka Serie A. | Wiadomości piłkarskie

Must read

Drużyna Antonio Conte pozostaje o osiem punktów do lidera Juventusu

Ostatnia aktualizacja: 28/06/20 23:39

Włoski obrońca Interu, Alessandro Bastoni, świętuje z kolegami z drużyny po zdobyciu późnego główki

Inter Mediolan strzelił dwa gole w ostatnich siedmiu minutach, zapewniając sobie dramatyczną wygraną 2: 1 na Parmie, ponieważ pozostają na trzecim miejscu w Serie A.

Po wczesnym meczu z byłym napastnikiem Arsenalu, Gervinho, Inter prawdopodobnie stracił punkty, ale w końcowej fazie gry uderzył głową głową Stefana de Vrij i Alessandro Bastoni.

Parma również został zredukowany do 10 mężczyzn po bramce De Vrijsa, kiedy Juraj Kucka został wysłany za protest.

Luis Muriel strzelił dwa gole po zejściu z ławki Atalanta3-2 wygra o Udinese.

Zespół Bergamo ponownie naciska na trzecie miejsce w tym sezonie, pozostawiając cztery punkty do Interu na czwartym miejscu.

Kevin Lasagna strzelił bramkę dla Udinese, ale Duvan Zapata i Muriel wyprodukowali towar dla strony, która teraz pobiła swój klubowy rekord bramek strzelonych w jednym sezonie, osiągając 80, z 10 meczami do rozegrania. Poprzedni rekord wynosił 77 w zeszłym sezonie, kiedy to zajął trzecie miejsce w klubie.

AC Milan oddał hołd ofiarom pandemii koronawirusa podczas wygranej 2: 0 Roma

Był to pierwszy mecz Milanu u siebie od czasu blokady, a zespół umieścił ogromny sztandar wzdłuż jednej strony pustego stadionu San Siro, który brzmiał „Razem na zawsze”, poświęcony ofiarom.

W meczu, który zdominowali, Ante Rebic w końcu znalazł gol dla Mediolanu w 76. minucie, zanim Hakan Çalhanoğlu strzelił gola w 89. minucie, kiedy obrońca Romów Chris Smalling został skazany na faul w Theo Hernandez.

Napoli utrzymali silną formę po blokadzie dzięki wygranej 3-1 nad zagrożeniem spadkiem Spal.

Dries Mertens, Jos Callejn i Amin Younes strzelili bramki dla Napoli, który wygrał dwa proste mecze w lidze od czasu pokonania Juventusu o tytuł Pucharu Włoch.

Również, Bolonia bić Sampdoria 2-1 i Rogrio wyrównał siedem minut dla czasu przestoju dla Sassuolo w remisie 3-3 z Hellas Verona.

Zwycięzcy Super 6 back-to-back?

Nie przegap swojej szansy na wygranie 250 000 £ jackpot po raz szósty w tym sezonie w sobotę. Graj za darmo.